Zadaj pytanie

Stwierdzono u mnie małopłytkowość co robic

Witam mam 17 lat zacząłem do 2 tygodni ćwiczyć na siłowni lecz niestety na koniec tygodnia złapała mnie grypa i dodatkowo i szyi i rękach zaczęły mi wyskakiwać dziwne plany po udaniu się do lekarza stwierdził on ze mam alergie na coś co regularnie spoczywam z badania krwi wynikło że mam tz. Mało płytkowość lekarz powiedział ze moge dostać od tego nawet białaczki moje pytanie jest następujące czy moge często o ile w ogóle moge ćwiczyć na siłowni odrzywki mam już z głowy lekarz mi to w pełni uświadomił ale nie jestem pewnien jeżeli chodzi o ćwiczenia i ich intensywność brosze o szybka odpowiedz
69
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie