Zadaj pytanie

Gadżet do ćwiczeń

Dzień dobry Ja ćwiczę w domu i mam pytanie? Jaką najlepiej gumę wybrać dla kobiet do ćwiczeń do całej partii ciała by można ją przekładać na ramiona i tp.
941
0

Witaj,

Wszystko zależy to od tego jaki jest twój staż i waga ciała.

Opór jaki stawia taśma treningowa, to kluczowy parametr, dlatego warto mieć więcej niż jedną taśmę treningową ze względu na wykonywany rodzaj ćwiczeń.

Taśma która jest szersza i grubsza, tym trudniej będzie ją naciągać, przy zakupie taśm treningowych zwróć uwagę z jakiego materiału są wykonane, gdyż dobre taśmy treningowe wykonane są z lateksu ze względu na solidność i rozciągliwość materiału.

Najmniejszy opór około 9kg ma taśma o szerokości 13mm, przeciętny opór, około 16kg ma taśma o szerokości 22mm, średni opór, około 25kg ma taśma o szerokości 32mm, natomiast duży opór, około 55kg, ma taśma o szerokości o 64mm.

Liczę, że w ten sposób pomogłem Ci wybrać odpowiednia taśmę treningową.

 

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie