Zadaj pytanie

Czy bialko nie zaszkodzi?

Witam mam pytanie mam 15 lat i ćwiczę w domu na zasadzie ćwiczeń z własną masa ciała i trenuje pilke nożną 4 razy w tygodniu planuje brać białko marki Olimp i mam pytanie czy mogę brać taki suplement bo mam jedną prawie nie funkcjonującą nerke i druga zdrowa czy nie pogorszy to mojego zdrowia mam 15 lat z góry dziękuję za pomoc
293
1
dodał odpowiedź 20 maja 2018 01:49
Wydaje mi się że raczej tak, nie wydaje mi się by nerka aż tak cierpiała na braniu białka... Nie jestem profesjonalistą ani znawcą, nie jestem także doktorem ale białko to budulec, oczywiście białko jest dużo w żywności, białko dopełnia ci dietę. Ale odpowiadam tylko dlatego by Ci powiedzieć, byś wydał parę złotych więcej na bialeczko normalnej firmy niż wziąść tanie gó**o polecam wpc czy to z firmy kfd albo ISO Whey USA. Widomo lepiej znane firmy. Pozdrawiam i życzę wymarzonej sylwetki.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie