Zadaj pytanie

Czy ćwiczenia na siłowni dla kobiety z niedowagą pomogą zwiększyć masę ?

Witam, czy ćwiczenia na siłowni pomogą kobiecie z niedowagą przybrać na masie? ( wzrost 165cm waga 47 kg)Jestem od zawsze szczupła i zastanawiam się owe ćwiczenia nie spowodują, że jeszcze bardziej schudnę .
530
0

Witaj,

Absolutnie nie, tym bardziej, gdy będzie to trening siłowy stymulujący wzrost i siłę masy mięśniowej. Na początku może zajść, tak zwana rekompensacja, gdzie masy mięśniowej będzie przybywało, a tkanki tłuszczowej ubywało. Oczywiście w dalszych etapach, gdy trening będzie dobrany prawidłowo i wykonywany systematycznie, a plan żywieniowy dobrany pod Ciebie, waga będzie powolutku i skrupulatnie wzrastała a sylwetka będzie co raz lepsza.

 

Zobacz również

Precyzyjne spalanie tkanki tłuszczowej

BCAA i inne aminokwasy - dlaczego warto je stosować?

Kreatyna - funkcje o których nie miałeś pojęcia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie