Zadaj pytanie

Czy mogę ćwiczyć klatkę nie tracąc piersi?

Witam. Jestem szczupłą osobą z bardzo szybkim metabolizmem (50kg, 172cm) z małym biustem. Problem polega na tym, że chciałabym ćwiczyć klatkę piersiową i ręce, ale to sprawia, że nabudowują mi się mięśnie nad biustem, pod obojczykami (już kiedyś dużo ćwiczyłam i mięśnie zostały do dziś), które sprawiają, że mój biust wygląda na mniejszy niż jest, szczególnie w ubraniu (piersi nie "wystają", ponieważ nad nimi są dobrze zbudowane mięśnie, więc kiedy noszę koszulkę, jestem praktycznie płaska, ponieważ nie opina się na dolnej części biustu.) Chciałabym trenować klatkę i triceps, ale boję się, że piersi znikną całkowicie pod zbudowanymi mięśniami klatki. Co robić?
85
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie