Zadaj pytanie

Trening pośladków

Witam, chciałabym się zapytać o trening pośladków. Ćwiczę z centrumsportowca i dla mnie ćwiczenia są idealne, tylko czy przy codziennym ich ćwiczeniu nie rozbudują mi się za bardzo uda? Czy lepiej ćwiczyć co drugi dzień?
Jeszcze jedno pytanie a mianowicie trening klatki piersiowej, mam dość duży biust co w niektórych ćwiczeniach nie jest to wygodne. Czy są jakieś ćwiczenia aby biust chociaż troszkę zmniejszył swój rozmiar? Dziękuję bardzo. Pozdrawiam :)
426
0

Witaj,

Zazwyczaj te typowe ćwiczenia na pośladki rozbudowują je właśnie. Osobiście proponował bym też takie treningi, rozłożył bym ci drugi nawet i trzeci dzień dla osobo początkującej. Mięsień jak i układ nerwowy potrzebuje czasu na regenerację. Jeśli chodzi o sprawę biustu, na pewno ćwiczenia siłowe nie zwiększą go same w sobie, tu chodzi o rozbudowę masy mięśniowej. Gdy mówimy teraz o  zmniejszeniu go w bezpieczny sposób potraktował bym bardzo poważnie zbilansowany i zdrowy plan żywieniowy wraz z odpowiednią suplementacją. Po przez zdrowe odżywianie nasz organizm doprowadzi sie do honeistazy co za tym idzie takie problemy jak nadmiar tkanki tłuszczowej i wody podskórnej będą sie stabilizować  to tez rozmiar tkanki będzie się zmniejszać.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie