Zadaj pytanie
17 sierpnia 2018 22:34

Czy moge ćwiczyć na siłowni ?

Mam 12 lat 152 cm wzrostu i prawie
42 kg i nie jestem otyły.
1315
0

Witam.

W wieku 12 lat przechodzisz szczyt rozwoju, rośniesz dojrzewasz, Twoje ciało się zmienia. W tym wieku ruch jest bardzo ważną sprawą. Trenuj wszechstronnie. Co do treningu siłowego - proponuję poradzić się trenera czy osoby bardziej doświadczonej o pokazanie podstawowych wzorców ruchowych. Najważniejszą rzeczą na na Twoim etapie rozwoju jet technika wykonania. Nie przesadzaj z ciężarami, trenuj dynamicznie z małym ciężarem lub na własnym ciężarze ciała. Postaw na dobra dietę, jedz zdrowe i pełnowartościowe produkty. Takie działania z pewnością poprawią Twoją formę. Powodzenia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie