Zadaj pytanie
14 września 2018 13:34

Problemy ze spaleniem tłuszczu, co zrobić?

Ważyłem 125 kg teraz ważę około 105 kg ale zostało mi sporo tłuszczu na klacie jednym słowem mam owłosione cycki co jest dla nie wstydliwe chciałbym się tego pozbyć ale nie idzie to jakoś za doborze .Czy moglibyście mi jakoś doradzić jak mam ćwiczyć żeby to spalić jak najszybciej i aby klata wyglądała dobrze .Kupiłem w sklepie VIT B Complex , ZMA Orginal , Thermo Fat Burner , jak radził dietetyk od was pomaga to w lepszym metabolizmie , normuje hormony , i spala tłuszcz
490
0

Witaj

Zamiast myśleć o paleniu tłuszczu z klatki piersiowej staraj się rozwinąć muskulaturę tego obszaru ciału. Prawidłowy trening na klatkę piersiową, ukierunkowany na budowanie masy, pomoże wyprzeć tłuszcz. Jeżeli otłuszczona jest dolna cześć klatki włącz do treningu ćwiczenia leżąc na ławeczce głową w dół (np. wyciskanie sztangielek czy przenoszenie sztangielki górą). Chcąc spalać tłuszcz nigdy nie zapominaj o mięśniach i ich regeneracji, bo to właśnie mięśnie wypierają tłuszcz.

Odkładanie tkanki tłuszczowej to kwestia także hormonów. Wysoki poziom tłuszczu niestety wpływa obniżająco na poziom aktywnego testosteronu. Jeżeli do niedawna warzyłeś 20 kg więcej sugeruję pobudzić gospodarkę testosteronową. Najlepsze będzie połączenie saponin sterydowych (np. tribulus zawarty w dużym stężeniu w Tribulon Black) i kwasu d-asparaginowego (DAA).

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie