Zadaj pytanie

split 3 dniowy w zamian za split 4 dniowy. Jak podzielić partie mięśniowe?

witam wszystkich. Od wielu lat trenowałem splitem treningowym rozłożonym na 4 dni. Teraz jestem zmuszony do treningów 3 razy w tygoddniu. Nie chce rezygnować z biegania gdyż raz w tygodniu wykonuję trening biegowy na dystancie około 10 km. Dlatego mogę pozwolic sobie na cztrey dni w tygodniu na jaką kolwiek aktywność więc trening siłowy muszę zredykować do trzech dni. zastanawiam się nad treningiem split 3 razy w tygodniu lub treningiem push pull. Zacznę od treningu push pull bez treningu legs na osobnej sesji. Odpowiada mi taka forma treningu ale nie ukrywam, że dzień push jest bardzo ciężki. Po przysiadach i wyprostach na nogi (dwa ćwiczenia po 4 serii) ciężko mi zrobić na 2 ćwiczenia na klatkę i barki. (po 4 serii) + 4 serie w jednym ćwiczeniu na triceps. Trening pull jak najbardziej mi odpowiada więc nie będę go opisywał. Gdybym miał czas na podział push, pull, legs napewno bym go wykonywał 4 w tygoniu. Dlatego zastanawiam się nad splitem. Trening nóg wykonałbym w odległości minimum 2 dni od biegania. Mam dwa pomysły na podizał partii.
I.
1 dzień: Klatka(12 serii)+ Barki(8 serii) + Triceps(8 serii)
2 dzień: Plecy (14 serii) + Biceps( 8 serii)
3. dzień: Nogi (16 serii)
II.
1. dzień: Klatka(12 serii) + Triceps(7 serii) + Biceps(7 serii)
2. dzień: Plecy ( 14 serii) + Barki (10 serii)
3. Nogi jw.

Nie ukrywam, że skłaniam się do drugiej wersjji. Proszę o pomoc i uwago. z góry dziękuję.

191
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie