Zadaj pytanie

Plan treningu i brzuch

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak mam ćwiczyć żeby być wielkim i jednocześnie żeby brzuch nieurósł? Kiedyś miałem kratę ale przy użyciu leków przytyłem do 100kg. Obecnie ważę 88.5 ale trochę brzucha zostało . Proszę o dobre odpowiedzi.
210
0

Witam, by osiągnąć cel o którym piszesz najpierw musisz zredukować tkankę tłuszczową. Co musisz zrobić? Przede wszystkim musisz zastosować ujemny bilans kaloryczny. Ustal swoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne, od tej wartości odejmij ok 300 kcal, oprzyj posiłki o produkty pełnowartościowe. Po jakimś czasie, do swojego zapotrzebowania lekko dodaj ilość pożywienia by być na plusie kalorycznym i realizuj założenia. Dobrze zbilansowaną dietę poprzyj mądrym i wszechstronnym treningiem, a efekty pojawią się na pewno.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie