Zadaj pytanie

Jak zmienić tłuszcz w mięśnie

Dzień dobry nie mam tego bardzo dużo ale trochę jest więc chciałbym wiedzieć jak zrobić żeby przytyć w mięśniach a zmniejszyć ilość tłuszczu. Jakiś trening czy dieta ? Proszę o odpowiedź j z góry dziękuję.
225
0

Witam. Na początku muszę Cię zmartwić. Nie ma takiego zjawiska jak zamiana tłuszczy w mięśnie. By Twoja sylwetka poprawiła się i móc efektywnie redukować tkankę tłuszczową przede wszystkim musisz zastosować ujemny bilans kaloryczny. Twoim celem będzie rekompozycja składu ciała. Ustal swoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne, od tej wartości odejmij ok 300 kcal, oprzyj posiłki o produkty pełnowartościowe i realizuj założenia. Dieta dobrze współgra z aktywnością fizyczną. Jeśli tkanka tłuszczowa będzie na odpowiednio niskim i zadawalającym poziomie, wówczas będziesz mógł rozpocząć proces budowania beztłuszczowej masy mięśniowej .

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie