Zadaj pytanie

Jak zniwelować różnice wielkości mięśnia

Od 4 miesiący ćwiczę na siłowni. Ćwiczę 2x w tygodniu po 2h. Jakiś miesiąc temu zauważyłem że prawy mięsień piersiowy jest słabiej rozwinięty, zwłaszcza górny akton. Co zrobić aby to zniwelować?
99
0

Witaj,

Prawdopodobnie problem tkwi w nieprawidłowym ustawieniu łopatek, nieprawidłowych napięciach mięśniowych lub nawet zrotowaniem miednicy.

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, gdyż mam za mało informacji jak i nie widzę Cie, dlatego nie odpowiem CI rzetelnie.

Najlepszym rozwiązaniem na ten moment będzie wybranie się do dobrego fizjoterapeuty, który przeprowadzi szereg testów zakresów ruchu, napięć mięśniowych , jak i prawdopodobnie pozbędzie się problemu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie