Zadaj pytanie

Jestem szczupła, ale mam straszny brzuch

Witam, jestem tutaj po to by po pierwsze dowiedzieć się czy z takim czymś jak mój brzuch da radę cokolwiek zrobić ćwiczeniami? Ponieważ słyszałam opinie że tylko operacja mi została. Po drugie wykonuje w domu różne ćwiczenia lecz nie widać efektu. Chciałabym porady eksperta czy dalej ćwiczyć czy może jednak odpuścić. Mam 25 lat i jestem mama 2 dzieci. Po ciążach zostały mi rozstępy (jak dla mnie mało widoczne i wogole mi nie przeszkadzają) chodzi bardziej o oponę która została i rozciągnieta skórę. Pod skórą tylko na brzuchu odczuwam duże grodki tak bym to nazwała. Dołączę zdjęcie brzucha by było latwiej:-) i bardzo bardzo bardzo proszę o poradę co z tym zrobić, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam. Marika
154
0

Witam,

Rzeczywiście twój brzuch nie jest w najlepszej kondycji. Odkładanie się tkanki tłuszczowej to bardzo częsta przypadłość, często genetyczna. Jednak muszę Cie pocieszyć - nie stoisz na straconej pozycji. Zbędny balat da się zredukować. Musisz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Receptą na jej zgubienie jest dobrze zbilansowana dieta z zachowaniem ujemnego bilansu kalorycznego oraz mądry trening wzmacniający całego ciała. Do tego powinnaś dodać trening cardio o niskiej i średniej intensywności min. marszobiegi, jazda na rowerze. Jeśli rzetelnie podejdziesz do tematu Twój brzuch na pewno będzie atrakcyjniejszy. Będzie trudno o całkowitą utratą Tkankę tłuszczową, ale jego rozmiary na pewno się zmniejszą.

Powodzenia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie