Zadaj pytanie

Cardio. Interwaly

Dzień dobry prose napisać czy moge łączyć cardio z interwalem np czy ma sens cardio 10. 15 min przed interwalem np 20 min, czy może w innej kolejności, czy też jakieś sugestie czasowe. Ćwiczę w domu. Staram się 4 razy w tyg. Jestem osobą średniozaawansowana. Jestem na diecie redukcyjnej pod okiem dietetyka 1500 kcl. Obecna waga 62kg docelowo 60 Będę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam serdecznie
245
0

Interwały to świetny pomysł na trening. Do tego rodzaju należy się odpowiednio przygotować i posiadać pewien stopień sprawności fizycznej. Również należy się rozgrzać i być w pełni mocy. Długie cardio przed interwałami to niezbyt dobry pomysł. Po interwale jak najbardziej możesz rozluźnić mięśnie spokojnym truchtem czy zwykłym spacerem. Co do samego interwalu, możesz zacząć od taktyki 1 min biegu/1 min marszu\. Z czasem skracać przerwy i intensyfikować czas pracy.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie