Zadaj pytanie

Czy trening 3 razy w tyg wystarczy

Witam, trenuje już parę lat 4 razy w tygodniu lecz zmieniłem pracę i brak mi czasu żeby chodzić 4 razy w tygodniu na silownie, czy ćwicząc 3 razy w tygodniu każda partie raz w tygodniu będą jakieś efekty czy to za mało? Dodam że każdy mój trening robiony jest bardzo dużymi ciezarami
178
0

Trening 3 razy w tygodniu to zdecydowanie wystarczająca ilość jednostek. Myśle, że nie będzie to wcale gorsze rozwiazanie niż 4 treningi w tygodniu. Upewnij się jednak czy ćwiczenia są na tyle urozmaicone i złożone byś mógł się rozwijać holistycznie. Wykonuj martwe ciągi, przysiady, wykroki wyciskania i podciągania, dobrze, że trenujesz z dużym ciężarem, zwracaj duża uwagę na technikę.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie