Zadaj pytanie

Jak schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę

Chciałabym trochę schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę. Chodzę na siłownię 1-2 razy 2 tygodniu, poza tym trenuję siatkówkę (2 razy w tygodniu) i trochę tańczę.
Mam 16 lat, 166 cm wzrostu i 80kg
Proszę o przykładowe ćwiczenia, które mogłabym wykonywać
209
0

Witam. By efektywnie redukować tkankę tłuszczową musisz zastosować dietę z ujemnym bilansem kalorycznym. Oprzeć dietę o produkty pełnowartościowe eliminując niezdrowe, posiadające puste kalorie produkty. Co do treningu - najlepszym rozwiązaniem jest ogólnorozwojowy trening całego ciała. Zacznij o prostych ćwiczeń na własnym ciężarze ciała. Wykonuj przysiady, pompki, wykroki, spięcia brzucha, dodaj też cardio o niskiej intensywności. Świetnie sprawdzą się tutaj marszobiegi, jazda na rowerze, pływanie czy ćwiczenia na skakance. dodając w/w przez Ciebie rodzaje aktywności fizycznej na pewno spowodują pożądany efekt, konsekwentnie realizuj założenia.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie