Zadaj pytanie
10 lutego 2019 16:39

Czy ilość posiłków ma znaczenie ?

cześć

Czy jeżeli jem 4 posiłki dziennie to jest niezdrowe ? zawsze musi być te 5 posiłków ?
Mam wykupioną dietę z bebio i wybrałam 4 posiłki ponieważ od podwieczorku do kolacji jest za krótki odstęp czasowy więc odrzuciłam 1 posiłek ( podwieczorek) za to mam większe śniadanie , 2 śniadanie , obiad i kolację ale te porcję są mega duże i nie wiem czy dam rady zjeść cały posiłek. Waszym zdaniem lepiej jeść 5 ? czy to bez znaczenia ?
177
1

Witaj,

Wcale nie musi być to 5 posiłków i te 4 nie są w żaden sposób nie zdrowe. Pięć posiłków dziennie miało by większy sen w momencie gdy miała byś stwierdzoną hipoglikemie, wtedy mniejsze a częstsze posiłki pozwalały by trzymać poziom cukru we krwi na stabilnym poziomie, dlatego czy to będą 3, 4 bądź 5 posiłków dla zdrowej osoby nie zrobi to większej różnicy. Jeśli jest Ci wygodniej na 4 posiłkach zostań przy nich.

dodał odpowiedź 4 marca 2019 17:40
Dziękuję bardzo za pomoc i odpowiedź :) Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie