Zadaj pytanie

Czy w ogóle clenburexin będzie działał jak nie będę ćwiczył?

Witam. Kupiłem clenburexin i zastawiam się jak przyjmować ten suplement w dni treningowe i beztreningowe. Czy w ogóle clenburexin będzie działał jak nie będę ćwiczył?
102
0

Podejmowanie treningu nie jest warunkiem skuteczności termogeników, których sztandarowym przykładem jest właśnie clenburexin. Ta grupa suplementów wywołuje w organizmie procesy, jakie zachodzą w czasie wysiłku. Jednym z nich jest produkcja ciepła (termogeneza), będąca składową ważnych mechanizmów termoregulacji. Okazuje się, że wysiłkowa termogeneza pochłania niemal 75% energii jaką produkują mięśnie, co czyni ten proces bardzo kosztownym energetycznie. Termogeniki, stymulując wysiłkową termogenezę, wydatnie zwiększają pulę wydatków energetycznych, pozwalając na zaistnienie ujemnego bilansu kalorycznego, zmuszającego organizm do uruchomienia pokładów tłuszczu.

Jeżeli wysiłek jest podejmowany to będzie on tylko wzmacniał efekt działania termogeników, a co za tym idzie usprawniał jeszcze bardziej spalanie tkanki tłuszczowej. Sugeruję przyjmować clenburexin zgodnie z następującym planem:

- dni treningowe: 1-2 kap rano na czczo, 2 kaps. przed treningiem

- dni bez treningu: 1-2 kaps rano na czczo, 1 -2 kaps przed posiłkiem (nie później jak o godz. 18.00.

Pamiętaj, z uwagi na dużą zawartość substancji pobudzających, nie przyjmuj Clenburexin zbyt późno (po 18.00), ze wzgledu na mogące wystąpić problemy z zasypianiem.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie