Zadaj pytanie
27 marca 2019 12:04

Chciałam kupić jakieś suplementy na redukcję

Hej. Chciałam kupić jakieś suplementy na redukcję. Od kilku miesięcy jestem na diecie, zaczęłam chodzić na siłownię. Na razie zrzuciłam 7 kg i od 2 tygodni nie jestem w stanie ruszyć w dół. Polećcie coś skutecznego. Dodam, że walczę z nadwagą dobrych kilka lat i zaczynałam od wagi 95 kg.
269
0

To, że efekty na poziomie odchudzania wyhamowały to normalne. Zawsze na początku, jeżeli konsekwentnie trzymamy się postanowień żywieniowych i treningowych, organizm współpracuje z nami. Niestety po kilku tygodniach zaczyna strajkować. To jest dobry moment na wprowadzenie suplementów na redukcję, które dodatkowo zintensyfikuję metabolizm. Jeżeli nie cierpisz na choroby związane z układem krążenia (nadciśnienie, choroby serca) wesprzyj się suplementami z grupy termogeników. Zwiększają one wydatki energetyczne organizmu poprzez stymulowanie kosztownych procesów termogenezy (produkcji ciepła). Zawierają one naturalne składniki takie jaki kofeina, wyciąg z zielonej herbaty, zielonej kawy. Przyjmowanie tych suplementów na redukcję przed wysiłkiem działa na organizm pobudzająco. Polecam produkt Trec Clenburexin lub Thermo Fat burner, który zawiera dodatkowo karnitynę wspierającą wykorzystanie tłuszczu w czasie wysiłku.

Piszesz, że zbędne kilogramy towarzyszą Ci od kilku lat. Myślę, że warto do planu suplementacyjnego włączyć także suplementy na redukcję z grupy lipotropów. Wzmagają one proces emulgacji tłuszczu, czyli rozbijania go na mniejsze elementy, co stanowi pierwszy element lipolizy (spalania). Sprawdzony lipotrop to Fat Transporter. Przyjmuj jego porcję (1 kaps) 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami. Poza tym pamiętaj, że najtańszym suplementem na redukcję, o którym często zapominamy i nie doceniamy go, jest woda. Staraj się wypijać minimalnie 3 litry wody.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie