Zadaj pytanie

brak mi bardzo słodyczy

Hej, od kilku tygodni trzymam dietę. Musiałam bardzo przebudować swój codzienny jadłospis, gdyż teraz jem o wiele więcej białka. Niestety trudno mi czasem zjeść tyle białka ile nakazuje mi dieta (aż 2g/kg czyli 130 g białka!). Do tego brak mi bardzo słodyczy. Koledzy radzą, żebym zaczęła używać odżywkę białkową np. trec whey 100. Czy to dobry pomysł gdy się odchudzam?
213
0

Jak najbardziej trec whey 100 będzie stanowić smaczne uzupełnienie białka w ciągu dnia. Trec whey 100 zawiera wyłącznie pełnowartościowe białka czerpane z mlecznej serwatki. Zwiększanie puli białka kosztem węglowodanów to podstawa wykładnia diety odchudzającej. Wynika to z ogromnych kosztów energetycznych, jakie organizm ponosi w związku z metabolizmem protein. Zwiększenie ilości białka w codziennym menu wiążę się koniecznością zwiększenia konsumpcji chudych mięs drobiowych, nabiału, jaj. To, czego szczególnie brakuje nam podczas kuracji odchudzających to pyszny słodki smak. Trec whey 100 bezpiecznie rekompensuje to, gdyż dostarcza dużo białka (porcja zawiera 21 g białka) pod postacią słodkich koktajli. Oczywiście zniewalający słodki smak nie wynika z dodatku tuczącego cukru ale bezpiecznych substancji słodzących (tu nie ma groźnego aspartamu!). Trec whey 100 to doskonały pomysł na śniadanie. Wyobraź sobie porcję  trec whey 100 o smaku np. masła orzechowego, z dodatkiem 100 g truskawek/ borówek i 150 ml mleka lub wody.

Trec whey 100 to także znakomity pomysł na posiłek potreningowy, następujący oczywiście po uprzednim uzupełnieniu węglowodanów i anatykatabolików. Radzę jedynie żebyś nie piła trec whey 100 tuż przed snem

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie