Zadaj pytanie

Hej! szukam jakiegoś dobrego fat burnera

Czy polecicie coś sprawdzonego, jak stosować takie suplementy? Dodam, że leczę się na nadciśnienie.
161
0

Witaj. W przypadku chorób układu krążenia, w tym nadciśnienia, niewskazane jest stosowanie fat burnerów z grupy termogeników. Termogeniki wzmagają emisję hormonów wysiłkowych, które zwiększają proces produkcji ciepła (termogenezy), ale i przy okazji podnoszą ciśnienie krwi. Dla Ciebie bezpieczne będą fat burnery z grupy lipotropów oraz l-karnityna. Lipotropy ułatwiają proces emulgacji, czyli rozbijania tłuszczu na mniejsze elementy, co stanowi pierwszy etap spalania tłuszczu. Przykładowym fat burnerem z tej grupy jest Fat Transporter z trec. Przyjmuj 1 kapsułkę tego suplementu z 3 głównymi posiłkami w ciągu dnia. Lipotropy to bardzo prozdrowotne fat burenery, gdyż pomagają redukować otłuszczenie narządów wewnętrznych (wątroba, trzustka).

Drugim rekomendowanym fat burenerem dla Ciebie jest L-karnityna. Ułatwia ona wykorzystanie tłuszczu w czasie wysiłkowych przemian energetycznych. Z stosowania l-karnityny wynikają dodatkowe atuty w postaci poprawy funkcjonowania układu krążenia. Porcję (500 – 1000mg) l-karnityny przyjmuj rano na czczo oraz 30 min przed wysiłkiem. Pamiętaj, że l-karnityna wspomaga wykorzystanie tłuszczu w czasie wysiłków o średniej intensywności, długotrwałych. Jeżeli więc wybierasz się długi, rytmiczny marsz, jazdę rowerem nie zapominaj o dawce l-karnityny i oczywiście butelce wody.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie