Zadaj pytanie

Hej, szukam jakiegoś mocnego spalacza.

Hej, szukam jakiegoś mocnego spalacza. Czytałam, że nieźle wymiata t5 spalacz. Czy on jest bezpieczny?
216
0

Witaj. T5 spalacz zawiera efedrynę, czyli składnik, którego sprzedaż poza lekami na receptę jest zabroniona. Suplementy zawierające efedrynę są w Polsce nielegalne. Efedryna owszem pomaga schudnąć, co wiąże się z mocną stymulacją termogenezy, ale to niestety odbędzie się kosztem zdrowia. Efedryna zwiększa pobudzenie organizmu, redukuje apetyt. Efedryna, która jest głównym składnikiem t5 spalacza, to alkaloid roślinny stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej, nieżycie nosa, zapaleniu oskrzeli. Stosowanie efedryny niezgodnie z przeznaczeniem leczniczym może prowadzić do wielu skutków ubocznych jak: bóle głowy, nudności, wymioty, zaburzenia funkcjonowania układu krążenia (m.in. nadciśnienie, arytmia). Symptomami przyjmowania efedryny są m.in.: drżenie rąk, suchość w ustach, skoki ciśnienia, nerwowość, halucynacje. Stanowczo odradzam testowania t5 spalacza. Mamy na rynku wiele skutecznych i bezpiecznych dla zdrowia spalaczy jak Clenburexin czy Thermo Fat Burener.

Przyjmowanie t5 spalacza może być szczególnie opłakane w skutkach w przypadku osób leczących się na choroby krążeniowe.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie