Zadaj pytanie
28 grudnia 2013 21:51

Co Pan sadzi o Diecie Ketogenej ?

Witam mam na imię Paweł chciałem poznać Pana opinię na temat diety ketogenej której jestem fanem czy to w sezonie masowym czy na rzeźbę. W zależności od celu steruje węglowodanami przy masie do 100- g na dzień a przy rzeźbie poniżej 3-g na dzień i subiektywnie uważam że nie ma lepszej, choć jest bardzo ciężka. A jak Pan na ten temat się zapatruje ?? ps. robi Pan kawał fajnej rooty pozdrawiam.
313
2
dodał odpowiedź 29 grudnia 2013 09:49
Kilka powodów dla, których uważam ze ta dieta jest niefajna :P 1. w pierwszych dniach człowiek jest bardzo głodny a duży facet trenujący na siłowni będzie cierpiał jeszcze bardziej 2. ospałość i znużenie 3. wymaga dużej dyscypliny 4. jeśli masz problem (a o nim nie wiesz) z nerkami ciśnieniem krwi to przy takiej diecie się o tym dowiesz i problem pogłębisz. Oczywiście jak każda dieta ma ona też swoich zwolenników, ale należy ona do grup diet ekstremalnych, a ja takich nie popieram.
dodał odpowiedź 30 grudnia 2013 15:16
najlepiej zeby dieta byla zbilansowana takie moje zdanie
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie