Zadaj pytanie

Co zrobić z masywnymi udami, które w większości są z tkanki mięśniowej?

Dzień dobry, mam pewien problem i mam nadzieję, że dostane odpowiedź na moje pytanie. 3 tygodnie temu zaczęłam intensywnie ćwiczyć i jeść zdrowo. Codziennie biegam na orbitreku i robię 140 brzuszków ( różnych). Natomiast nie wiem, czy powinnam robić ćwiczenia na mięśnie nóg, ponieważ moje uda są dość duże. Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, iż 6 lat temu trenowałam pływanie przez długi czas. Z przodu ud nie mam tłuszczu w ogóle, aczkolwiek z tyłu mam trochę tkanki tłuszczowej. Co mam zrobić, żeby mieć szczuplejsze uda? Czy mogę robić ćwiczenia na mięśnie? Dodam, że nie chciałabym mieć mocno umięśnionych ud. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
271
2
dodał odpowiedź 12 stycznia 2014 18:35
Spal ten tłuszcz, zastosuj dietę redukcyjną.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie