Zadaj pytanie

Nierówne mięśnie

Witam !
Trenowałem na "domowej siłowni" przez półtorej roku, przez to nierówno rozwinęły mi się wszystkie mięśnie ciała (lewa strona ciała jest mniejsza niż prawa, oraz gorzej wyrzeźbiona)
Możecie doradzić jak wyrównać mięśnie ?
Jeszcze jedno, w klatce piersiowej, lewa jest bardziej wypukła niż prawa, ale za to obwisła, a prawa przeciwnie .
Co robić, aby ciało mi się "wyrównało ?
Dodam że ważę 65 kg, mam 17 lat, oraz (nie jestem pewien) jestem mezomorfikiem .
651
3
dodał odpowiedź 22 stycznia 2014 07:13
wszystkie ćwiczenia rób hantlami , dobieraj ćiężar odpowiedni dla tego słabszej strony .
dodał odpowiedź 22 stycznia 2014 11:06
Siemano Mateusz ! Tak jak napisałeś ćwiczyłeś u siebie na Siłowni Może miałeś Lane Obciążenie a to jest Wielki Błąd !Bo nie każde obciążenie jest Takie Same (Tzn tak samo waży co drugie ) Jak twoja domowa siłownia wygląda Mateusz ??? Bo może w tym się Kryje Wielki Błąd,I dla tego masz Lewą Strone Mniejszą. Albo Zle ćwiczyłeś. Z taką Sprawą Proponowałbym Ci iść do Lekarza. Pozdro 600 !
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 08:40
Tak jak mówisz, miałem obciążenia lane . Tylko dziwi mnie dlaczego mam po 1 nierówne mięśnie, ale w klatce piersiowej mam lewą stronę bardziej "wypukłą" od prawej, natomiast prawa jest lepiej wyrzeźbiona . Mówisz do lekarza, wystarczy iść do swojego czy do jakiegoś specjalisty ?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie