Zadaj pytanie

Łączenie i kolejność sporzywania suplementów przed i po treningu

Witam

Mam pytanie odnośnie łączenia ze sobą suplementów. Przed treningiem spożywam porcję BCAA(połowa porcji) oraz porcję kreatyny(przed crossfitem dodatkowo 3 tabletki Carnotrix), w trakcie treningu popijam sobie Vitargo(50g), następnie po treningu spożywam BCAA(pozostałe pół porcji), kreatynę oraz hydrolizat białka serwatki(28g). Słyszałem, że nie powinno się ze sobą łączyć BCAA i białka serwatkowego gdyż "gryzą" się ze sobą i wpływa to na proces oraz szybkość ich przyswajania przez organizm. Czy sposób w jaki łącze ze sobą dane suplementy jest poprawny, czy może powinienem go zmodyfikować dla lepszych rezultatów.

Z góry dzięki
Filip
183
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie