Zadaj pytanie

Czym jest ZMA, HMB i AAKG?

Tak jak w temacie czym są w/w suple? Chodzi mi o to jak one działają?
711
3
dodał odpowiedź 27 stycznia 2014 22:17
ZMA -jest to mieszanka cynku magnezu i wit.b6 niby podnosi poziom naturalnego testosteronu... HMB- wzmacnia system odpornościowy organizmu, pomaga zwiększyć objętość mięśni, zwiększa siłę, zmniejsza zawartość tłuszczu w organizmie, zmniejsza poziom cholesterolu. BCAA - Jak działają aminokwasy BCAA? BCAA, czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są częstym składnikiem odżywek dla kulturystów. Podawane razem z węglowodanami zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej, a jednocześnie nie wpływają na wydolność fizyczną. Aminokwasy BCAA powinny być dostarczane w posiłkach, ponieważ organizm ludzi ich nie syntetyzuje. Odżywki na masę mogą być wykorzystywane jako źródło energii w sytuacji, gdy mięśnie są poddawane długotrwałemu wysiłkowi. Odżywki zawierające aminokwasy BCAA pobudzają syntezę białek, a także zwiększają ilość uwalnianych niektórych hormonów anabolicznych, w tym hormonu wzrostu. Przeprowadzane badania dowodzą, że osoby zażywające regularnie aminokwasy BCAA mogą pochwalić się zwiększeniem siły chwytu oraz przyrostem tkanki mięśniowej i szkieletowej. Odżywki na masę z dużą ilością aminokwasów rozgałęzionych razem z konsumpcją węglowodanów powodują gwałtowne i znaczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Wydolność fizyczna zostaje przy tym taka sama.
dodał komentarz 29 stycznia 2014 12:35
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
dodał odpowiedź 29 stycznia 2014 13:56
Witam Szymon ! Suple są po to aby Uzupełnienie Brakujące dla Organizmu Czyników ! Wszystko mam Napisane,Bo Ci już Szymon Opisał.Pozdro 600!
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie