Zadaj pytanie
30 stycznia 2014 20:33

Posiłek po późnym bieganiu ?

Witam. Biegam najczęściej około godziny 19:00 - 20:00 i wracam o godzinie 20:00-21:00. Po bieganiu rzecz jasna jakieś węgle proste i białeczko. Pytanie moje brzmi: Czy godzinę po powrocie do domu (21:00-22:00) powinienem zjeść posiłek pełnowartościowy?
438
3
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 22:41
Witam Marcin ! Tak powinneś jeść posiłek Pełnowartościowy po Bieganiu zebyś uzupełni w Organizmie Białko,Węgle,Tłuszcze.Zeby było z czego budować mięśnie i miały z czego się Regenerować. Pozdro 600 !
dodał odpowiedź 7 lutego 2014 13:24
Jasne, że powinieneś żeby uzupełnić brakujące składniki takie jak Białko Tłuszcz Węglowodany. Ale pamiętaj o tym, żeby nie obżerać się na noc tylko zregenerować braki . pozdrawiam
dodał odpowiedź 10 lutego 2014 17:34
z tym czy powinien się obżerać czy nie zależy od tego ile kalorii zjadł w ciągu dnia jest to największą głupotą jaka można napisać , że nie można jeść na noc , najważniejsze są kalorie i mikroskładniki . Uważam że powinieneś zjeść dobrą kolacje ponieważ organizm chce sie zregenerować a jak wiemy w nocy kiedy śpimy nasz organizm najwięcej się kuruje . pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie