Zadaj pytanie
30 stycznia 2014 21:19

czy przy odchudzaniu nie można raz na parę tygodni zjeść kebaba ?

Nie jem słodkiego i fast foodów od paru tyg wczoraj zjadłem kebaba czy to też fast food ? czy złamałem sobie obetnice że nie będę tego jadł czy to nie taki zły posiłek ? w cieście sałaty jakieś trochę było z 3 rodzaje trochę mięsa i sos ostry mały był taki tani więc ile mogł mieć kcal ? czy mogę sobie pozwolić na takiego podczas diety raz na mieś z góry sorry za głupie pyt :/
7471
6
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 21:24
Cheat Meale, nie są aż takie złe, oczywiście raz na jakiś czas, nie za często. Jak jesteś ciągle na deficycie kalorycznym to poziom leptyny w organizmie spadnie, metabolizm zwolni, a leptyna jest odpowiedzialna za spalanie tkanki tłuszczowej, tak więc takim posiłkiem "niedietetycznym" można na nowo podkręcić metabolizm i podnieść poziom tego hormonu. Ważne jest aby cheat meal nie przeciągnął się za bardzo, tzn tak że np pół kebaba zjesz teraz a drugie pół później, takie coś jest wykluczone.
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 21:26
Witam Wojtek ! Kebab to jest Fast food !!! Tak jak Pizza,Hamburger itd.. Masz Dietę ułożoną,jeśli tak to Trzymaj się tego !Jeśli chcesz coś Osiągnąć to Trzymaj jej się do Ostatniego Guzika ! Taki Kebab ma dużo Kalori zależy ile mięsa było itd.. my tego teraz nie obliczymy. Postaraj się Odrzucić Wszystkie przyjemności na Bok i Zjeść Posiłek Zdrowo Wartościowy .
dodał komentarz 30 stycznia 2014 21:27
Oczywiście to co mówisz, nie jest dobre. I nie masz żadnych argumentów, po prostu napisane tak aby nabić sobie posty.
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 21:36
Jeśli nie wykroczy to poza przyjęte normy kaloryczne dla Twojej diety to śmiało raz na jakiś czas możesz zjeść kebaba czy też pizze.
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 22:25
Pytanie nie jest głupie, Szymon Berserkr dobrze napisał. Tylko dodam coś do odpowiedzi: http://www.youtube.com/watch?v=1rl57m23fnA&list=PLWRkps5HTEJlRzXagHLCJdyZm5zNTY0UE -> od razu w pierwszym pytaniu p. Michał Karmowski opowiada o tzw. 'Cheat Meal/cheat Day' :)
dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 22:56
Cheat Meal jak najbardziej ! raz na 1mc jak zjesc pizze czy kebba to git ! nie podliczajac nawet tego poniewaz taki oszukany posilek bedzie zaskokiem dla organizmu i ten metabolizm bardziej podkreci ;-)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie