Zadaj pytanie
21 lutego 2014 13:05

Suplementacja w czasie redukcji

Tak jak w pytaniu jaka suplementacja w czasie redukcji (dodam , że zawsze biorę http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=15&id=129 ) czy dodać do tego jeszcze coś z suplementów (HMB ) ?
671
4
dodał odpowiedź 21 lutego 2014 13:33
Obowiązkowo witaminy i minerały, no i oczywiście BCAA. Na HB nawet nie trać pieniedzy. Co do spalacz a, jeżeli wcześniej żadnego nie brałeś to będzie ok, ale tylko w wypadku jeżeli jesteś już jakiś czas na redukcji, bo jeżeli nie to tracisz także kasę na spalacz.
dodał odpowiedź 21 lutego 2014 13:39
Spalacz już brałem podczas mojej pierwszej redukcji teraz będzie druga redukcja a witaminy i minerały to co masz na myśli ? normalne kapsy z apteki czy ?
dodał odpowiedź 23 lutego 2014 09:46
Spalacz jakiś wrzuć pod koniec redukcji jak już waga opornie będzie szła:) Zamiast vit z olipmu wrzuc Vital X Paca z treca, tam masz full zestaw i w zaszetkach .
dodał komentarz 23 lutego 2014 19:38
Suple z Trec'a słabo mi wchodzą ...
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie