Zadaj pytanie

Najlepszy klub fintess w Warszawie?

Szukam fajnego klubu fintess w Warszawie. Możecie coś polecić. Z góry dziękuję
195
2
dodał odpowiedź 20 października 2013 22:12
Może napisz czego oczekujesz od takiego klubu to łatwiej będzie odpowiedzieć. Poza tym jeden lubi fiołki a drugi jak mu z pod pachy wali... To raczej kwestia indywidualna, na takie pytanie odpowiada się zawsze subiektywnie. Więc to raczej nie pytanie o najlepszy klub w Warszawie, a prośba o polecenie jakiegoś, według siebie wartego polecenia. Nie o to chyba chodzi w tym portalu. Od siebie polecam Ci zapoznanie się z treningiem z użyciem własnego ciała, treningiem funkcjonalnym oraz treningiem z użyciem kettlebelli. Uważam, że dla każdego to dużo fajniejsza sprawa (zdrowsza dla ciała) niż standardowe ćwiczenia na siłowni. Tak jak pisałem - to kwestia subiektywna i zależy co kto lubi.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie