Zadaj pytanie

Jak samemu ułożyć plan crossfit ukierunkowany pod MMA

Witam

Mam pytanko jak samemu ułożyć plan Crossfit pod MMA. NA czym się opierać, jakich trzymać się zasad i reguł podczas układania takiego planu ? Ogl. jak mam go ułożyć ? ; )

Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam ;)
1158
4
dodał odpowiedź 7 marca 2014 12:46
Teoretycznie ułożyć jest łatwo, w praktyce nie szalałbym z takim własnym wkładem. Po pierwsze, pod mma to szerokie zagadnienie - możesz koncentrować się w cyklach na sile, wytrzymałości, dynamice czy nawet na zwiększeniu masy mięśniowej. Cross to nie tylko skakanie po drążku i burpees, to również ciężkie ćwiczenia z zakresu np. trójboju. Sprecyzuj o co na ten moment Ci chodzi, czego potrzebujesz, a następnie wystarczy wpisać cokolwiek w google :)
dodał odpowiedź 7 marca 2014 15:14
Wzrost siły i wytrzymałości, dynamika moich ciosów i sprawność ruchowa ;D
dodał odpowiedź 8 marca 2014 09:31
pamiętaj że nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu aby praktykować tego typu trening. Najlepiej weź sobie kartke i długopis i wymysl kilka ćwiczeń w których pracuje większość mięśni czyli np. przetaczanie opony, rwanie sztangi z wyrzutem. Ja skupiam się na takich ćwiczeniach jak np. pompki, przysiady ze sztangą z wyskokiem, przetaczanie opony, uderzanie młotem w oponę, wskoki i zeskoki z podestu, wspięcia na line, ciosy z obciążeniem itp. Każde stacja po 30 s bez przerwy. Polecam :P
dodał odpowiedź 8 marca 2014 11:13
Okok dzięki, ale jeszcze kilka osób mogłoby się wypowiedzieć ;D
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie