Zadaj pytanie

Nie uszkadzam zdrowia?

Witam, zacząłem chodzić na siłownie. I mam pytanie. Ćwiczę 6 razy w tygodniu. W jednym dniu robię 2 partie mięśniowe np. Nogi.Klata W drugim dniu Bary.Plecy W trzecim dniu .Biceps.Triceps. I potem powtarzam wszystko od początku . I czy jak mam 14 lat to nie przeciążam lub nie uszkadzam zdrowia? Czy może mam coś zmienić . Pozdrawiam.
101
2
dodał odpowiedź 7 marca 2014 12:15
Witaj, 6x w tygodniu i jeszcze co dopiero zacząłeś chodzić na siłownię, to proponuję trening FBW rozpisany na 3 max 4 dni. Co za dużo, to nie zdrowo ! Pozdro
dodał odpowiedź 7 marca 2014 20:22
Witaj, rozłóż sobie treningi na 3 dni typu: poniedziałek: klatka barki i triceps, środa: biceps i plecy Piątek nogi. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie