Zadaj pytanie
8 marca 2014 09:49

Co najlepiej spożywać jeśli jestem początkującym biegaczem

370
4
dodał odpowiedź 8 marca 2014 11:00
Stary, doprecyzuj sie. Jaka masz prace, mase, wzorst, wiek, jaka jest ta Twoja aktywnosc biegowa i co chcesz osiagnac tym spozywaniem?
dodał komentarz 8 marca 2014 11:45
Praca fizyczna 87 kg wzrost 182 cm wiek 24 lata chciałbym schudnąć biegam od niedawna
dodał komentarz 12 marca 2014 07:32
Ruch to dodatkowa forma aktywności i spalacz tłuszczu. Najlepiej abyś poprosił kogoś znajomego kto się na tym zna lub specjalistę (ja tego nietety nie potrafię) tak aby ułożyć dietę z lekkim minusem w bilansie kalorycznym, z prostych rad ostrożnie z węglami po 16:00 tj. pieczywo, makaron, ziemniaki, ryż, kasza i ostrożnie z ich dawkowaniem. Nawet jeżeli nie masz specjalisty w tej dziedzinie to postaraj się zmniejszyć ilość węgli w diecie.
dodał odpowiedź 8 marca 2014 11:16
Witaj, tutaj tak jak kolega napisał ciężko byłoby sprecyzować ale na pewno w twojej diecie musi być duża ilość węglowodanów. Co do produktów to jedz na co dieta pozwala ! :) Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie