Zadaj pytanie

Siema, jaka sylwetka od Crossfitu ?

Siema wiem że od crossów dobrze traci sie na wadze, ale czy też szybko przybierają mięśnie? Czy cross jest bardziej do kondycyjnych lub do zrzucenia kg treningów? :D
645
0

Witaj!

 

Crossfit to trening siłowo-wytrzymałościowy, który pozwala rozwijać całe ciało. Jest to najszybsza droga do redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększania wytrzymałości, polepszenia szybkości, zwiększenia siły, koordynacji. Dlatego osoby, które uprawiają crossfit charakteryzują się dobrej jakości umięśnieniem ponieważ mają bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Mało kto jednak imponuje dobrze rozwniętą masą mięśniową, a to dlatego, że treningi crossfitowe wywołują dość silny katabolizm (hormon stresu), który powoduje rozpad białek mięśniowych.

 

Jeśli zależy Ci na zbudowaniu solidnej masy mięśniowej, pakuj na siłowni :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie