Zadaj pytanie
20 marca 2014 16:49

Czy można biegać pomiędzy treningami.

Witam, zaczynam swoją przygodę z trenowaniem. Cwiczę 4 razy w tygodniu. Czy pomiędzy treningami tj. dni na regenerację mogę wyjść pobiegać, albo poskakać na skakance? Czy raczej czas ten poświęcić wyłącznie na regeneracej?
319
5
dodał odpowiedź 20 marca 2014 17:43
Możesz biegać ale radzę ci nie przesadzać , ale jak trenujesz w 4 dni w tyg i np ostatni twoj trening jest w piątek to w niedzielę możesz biegać na większe dystanse.
dodał odpowiedź 20 marca 2014 17:54
Witaj, jeśli zacząłeś dopiero treningi to proponuję tylko po treningu siłowym, z czasem możesz dorzucać sesje areobowe w dni wolne od treningu siłowego :) Pozdrawiam
dodał odpowiedź 20 marca 2014 18:10
Bardziej chodzi mi o 20 minut skakania na skakance bądź 30 minut biegania.
dodał odpowiedź 20 marca 2014 19:45
Witaj, proponuje żebyś biegał rano na czczo lub po treningu. Pozdro
dodał odpowiedź 13 maja 2014 01:20
Ja osobiście lubie sobie pobiegać w dni wolne od treningu,ale to zależy od stopnia zmęczenia organizmu..czasmi jest mu dobrze dać trochę wolnego. Swoje zmęczenie mierze wbigając po schodach :) jak jest lekko moge iść biegać..jak ciężko to robię przerwę :) i są postepy :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie