Zadaj pytanie

Jakie ćwiczenia w domu?

Nie jestem otyłą osobą jednak chciałabym poprawić nieco swoją sylwetkę( głównie brzuch, nogi i tyłek) Niestety nie mam zbyt wiele czasu więc bieganie, chodzenie na siłownię itp odpada. Chciałabym wiedzieć, czy są jakieś cwiczenia które bedę mogła wykonywać w domu( najlepiej przed snem), które będą w stanie kozystnie zmienić moją sylwetkę. Do tej pory czasami robiłam brzuszki i rowerek przez ok 30 min dziennie. Kupiłam również "agrafkę-motylka" do ćwiczeń, ale nie miałam do tej pory zbyt wielkiej motywacji by kozystać z tego "urządzenia" :) z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam :)
590
3
dodał odpowiedź 22 marca 2014 17:51
Na brzuch polecam ci ćwiczenia ABS 2 / ABS ( nie rób a6w strasznie obciąża plecy ) rób głuwnie pompki i przysiady tutaj też masz sporo ćwiczeń w domu :http://www.fitnow.pl/pl/3/626/1600/50-cwiczen-z-masa-ciala-ktore-moze-wykonac-wszedzie ./. http://www.wykop.pl/link/1396561/44-najlepsze-cwiczenia-z-wykorzystaniem-masy-wlasnego-ciala/ . Pozdrawiam .
dodał komentarz 22 marca 2014 18:41
Wielkie dzięki. Napewno kilku spróbuję ;)
dodał odpowiedź 22 marca 2014 20:35
Istnieje coś takiego jak traning domatora ale jednak to typowo męskie i wątpie żeby Ci się chciało takie ćwiczenia wykonywać. Także proponuję : tyłek - przysiady obowiązkowo ( jest wiele róznorakich przysiadów oraz ćwiczeń na tyłek, wystarczy wpisać w google ) nogi no tu to proponuje skakanke, strasznie kondycje i zwinnosc poprawia oraz nogi jako mięśnie zaanagażowane wykroki także lub wchodzenie na przeszkodę a na brzuch no to wszelkiego rodzaju spięcia, brzuszki. Wystarczy na necie ogarnąć, bardzo dużo tego tylko bierz pod uwagę że to ma być " dla dziewczyny " Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam. :D
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie