Zadaj pytanie
29 marca 2014 18:02

Bieganie a trening siłowy

Jak można połączyć trening biegowy i siłowy, żeby obydwa były efektywne? Trenuję na siłowni 3 razy w tygodniu, a biegając chciałbym poprawić kondycję. Mogę biegać w dni wolne od siłowni, czy może rano pobiegać a popołudniu siłownia? Ile powinien trwać taki trening biegowy jeżeli chciałbym go połączyć z siłownią?
383
3
dodał odpowiedź 29 marca 2014 21:57
Witaj, polecam biegać 3 razy w tygodniu. Biegaj po 30 -45 minut. Kiedy biegać? Najlepiej biega się rano na czczo lub po treningu siłowym. Pozdro
dodał odpowiedź 29 marca 2014 22:23
A czy można biegać w dni wolne od siłowni? Czy lepiej zostawić te dni na regenerację? Przykład: siłownia poniedziałek+środa+piątek bieganie wtorek+czwartek+sobota
dodał odpowiedź 26 czerwca 2014 00:08
Obecnie mam 3 razy w tygodniu trening HIIT oraz 5 razy trening siłowy :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie