Zadaj pytanie

Przepuklina rozworu przełykowego a trening mięśni brzucha. ( Jakie ćwiczenia na wzmocnienie?)

Witam.
Mam takie pytanie , otóż ok. 3tyg. temu nabawiłem się przepukliny rozworu przełykowego ( pomiędzy płucami a żołądkiem) dopiero po 5 dniach mi przeszło ,było to spowodowane ( jak sądzę) podnoszeniem sztangi do przysiadów ze stojaków zintegrowanych z ławką , musiałem się lekko nachylać i dopiero podnosić sztangę ( u kolegi na siłowni). Narazie nie przemęczałem się zbytnio. I takie mam pytanie jakie ćwiczenia wykonywać na dobre wzmocnienie całych mięśni brzucha ,głównie górnej części . Jest to dla mnie ważne ponieważ miałem już taka przepuklinę ponad rok temu na wakacjach , gdzie jak ( szaleniec ) trenowałem wszystko do upadłego przez ok. 3 tygodnie ,codziennie ,az dostałem przpuklinę na 10+ dni . Z góry dziękuję za odpowiedź , i za całą działalność na YT , pozdrawiam.
1438
0
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie