Zadaj pytanie
17 października 2013 18:25

WW Proste po siłowni

Już kilka razy spotkałem osoby, przeczytałem artykuły i posty na różnych forach i wygląda to tak, że jeden/jedna pisze, że ww proste tylko na masówce, a na redukcji samo białko, natomiast inni że na redukcji jak i na masówce ww proste i odżywka białkowa jest bardzo konieczna.
No to w końcu czy na redukcji też jeść te węglowodany proste zaraz po siłowni czy brać tylko samą odżywkę białkową ?? No i czy ziemniaki gotowane, ryż biały lub makaron biały będą dobrym posiłkiem własnie na uzupełnienie tych WW Prostych?? Prosiłbym o odpowiedź, trzymajcie się !
387
0

Witamy,

w poniższym odcinku Zapytaj Trenera Michał Karmowski wyjaśnił dlaczego nie jest zwolennikiem węglowodanów w postaci suplementów:

https://www.youtube.com/watch?v=xBJuukuzF4I

 

Sens stosowania węglowodanów w postaci odżywek jest w przypadku treningów dłgich, wytrzymałościowych.

 

Tymczasem zachęcamy do regularnego odwiedzania kanału Zapytaj Trenera (regularnie dodajemy nowe filmy):

https://www.youtube.com/ZapytajTrenera

http://www.zapytajtrenera.pl

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie