Zadaj pytanie
14 kwietnia 2014 22:27

Co mi pomoże w chudnięciu?

Jakie suplementy pomogą mi schudnąć?
355
3
dodał odpowiedź 14 kwietnia 2014 22:48
Dieta z deficytem kalorycznym :)
dodał odpowiedź 15 kwietnia 2014 17:27
Są takie 2 wspaniałe suplementy dieta z deficytem oraz trening aerobowy badz interwałowy :)
dodał odpowiedź 15 kwietnia 2014 20:05
Siema. Tak jak koledzy, niezbędna będzie dieta z deficytem kalorycznym. To ona będzie stanowić bazę do utraty tłuszczu. Suplementy to tylko uzupełnienie diety, ewentualna pomoc. Naprawdę spokojnie starczy Ci to do uzyskania odpowiedniej sylwetki, do tego aeroby (zaczynając od małej ilości i stopniowo zwiększając). Jednak, jeżeli tak Ci zależy to na początek możesz sięgnąć po spalacz lipotropowy bazie choliny i inozytolu, które również regulują poziom cholesterolu, po za tym kompleks diuretyczny (substancji ziołowych) i l-karnityna. Taki spalacz jest jak najbardziej bezpieczny, nawet osoby z nadciśnieniem mogą taki stosować. Jednak to będzie tylko mała pomoc. Pozdrawiam serdecznie :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie