Zadaj pytanie

jak zrobić sylwetkę fitness?

Witam. Ćwiczę na siłowni od 6 miesięcy tylko, że w domu jak narazie. Chciałbym dojść do sylwetki fitness. Mam 180 cm wzrostu i 79 kilo wagi. Jeśli mógłbym prosić o jakieś wskazówki co dalej robić i ile czasu mniej więcej cały proces będzie trwał. Oczywiście jestem świadomy, że kilka lat potrzeba.
206
5
dodał odpowiedź 6 czerwca 2014 18:21
Hejka, jest to wieloletni proces, składa się na niego dopięta w 100% dieta, suplementacja, ciężkie treningi. Ćwicz z nadwyżką kaloryczną, żeby mięśnie rosły, trzymaj się dobrej diety i makroskłądników i bądź cierpliwy. To, ile komu zajmie osiągnięcie takiej sylwetki jest to sprawa genetyki. Pozdro
dodał odpowiedź 6 czerwca 2014 19:43
Im bardziej się zepniesz w treningach i dopiętej diecie, tym przyjdzie szybciej. Najpierw zrób dobrą masę, potem się zredukujesz i wyrzeźbisz. Jest to niestety proces długotrwały.
dodał odpowiedź 6 czerwca 2014 20:41
Witam Karolu Najlepiej byłoby gdybyś robił tzw. beztłuszczową masę mięśniową, z tym że jest to długi proces i owoce tej ciężkiej pracy nie będą od razu widoczne lecz figura będzie lepiej wyglądała niżeli po typowej masówce. Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj ok. 200-300 kcal. Gdy zauważysz że z czasem przybywa zbyt dużo tkanki tłuszczowej dorzucasz bezpośrednio po treningu rower lub orbitrek ok. 10-15 min. i nie pozwalasz organizmowi odkładać tkanki tłuszczowej poprzez podkręcenie metabolizmu.
dodał odpowiedź 8 czerwca 2014 10:57
Witam! Wcale to nie jest takie łatwe i zająć może kilka lat. Musisz zbudować solidną muskulature czyli zrobic mase i to raczej nie jedną i porządne redukcje też napewno nie jedną poczytaj o planowaniu makrocyklów rocznych i ułóż sobie taki plan i się go trzymaj
dodał komentarz 10 czerwca 2014 09:43
Dzięki wszystkim :D
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie