Zadaj pytanie

Trening cardio w warunkach domowych.

Witam,
Moja żona od czterech miesięcy wykonuje trening typu HIIT. Są to głównie ćwiczenia z użyciem małych ciężarów lub ciężaru ciała. Czas trwania to około 20-30 minut plus 10 minut na rozgrzewkę i stretching. Z uwagi na to, że do zredukowania pozostało jeszcze sporo tkanki tłuszczowej (+/-15kg) chce do tego włączyć trening cardio bezpośrednio po treningu (trening 4 -5 razy w tygodniu).

Jakie ćwiczenia cardio proponujecie, tak aby były możliwe do wykonania w domu, bez dostępu do profesjonalnej siłowni (bieżnia i rowerek etc.)
482
4
dodał odpowiedź 15 czerwca 2014 14:08
Hejka, treningi HIIT przez 20 min? Tabata trwa 4 min i jest zabójstwem, może za mała intensywność? Interwałowe treningi wykonuje się w dni wolne od treningu siłowego. Cardio po treningu siłowym bardzo ok. Może to być szybki chód, bieganie, zwykły rower. Pozdro
dodał komentarz 15 czerwca 2014 14:34
20-30 minut - tyle +/- trwa trening -> http://www.zuzkalight.com/shop/zcut-power-strength-series-3-dvd-set/ Sugerujesz zatem dołożenie treningu siłowego + cardio, tak?
dodał komentarz 15 czerwca 2014 14:43
Tak, siłowy i cardio na 1 sesji, w dni wolne hiit. Pozdro
dodał odpowiedź 15 czerwca 2014 23:04
1 - tabata 2- skakanka 3-bieganie na dworze
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie