Zadaj pytanie
25 czerwca 2014 16:23

CZYM PRZYŚPIESZYĆ I WYWOŁAĆ KETOZĘ

Opisywałem w innym poście swoją dietę http://www.zapytajtrenera.pl/question/q,7494/dieta/odchudzanie/brak_ketozy_mimo_20_gram_weglowodanow
mimo ograniczenia zarówno w białkach jak i węglach dalej nie mam ketozy.
Czy są jakieś środki pomagające w jej wywołaniu ( olej MCT już stosuje i nie działa), słyszałem coś o insulinie lub tez kwas alfa-liponowy i metformine. Macie jakąś wiedzę na ten temat?
1939
2
dodał odpowiedź 30 czerwca 2014 17:44
Zrób porządny cheat day pizza kebab lody i 100 innch produktów wysopkoprzetworzonych niech psycha pójdzie do góry to i leptyna skoczy do góry i rozkręcisz troche metabolizm i powinno zadziałać przy następnym cyklu
dodał komentarz 1 lipca 2014 14:41
myślę, że to nie jest najlepszy pomysł, choć może wiele zależy od organizmu. U mnie problemem była zbyt duża podaż białka choć zmniejszyłem od 80 g tłuszcz ok 160 i węgle do 30 jestem w ketozie. Moja masa ciała 90 kg.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie