Zadaj pytanie
1 lipca 2014 19:26

trening cardio efekty ?

Witam, mam pytanie na temat treningów cardio który według was jest trening lepszy jazda na rowerze w plenerze czy bieganie czy może na siłowni jakieś bieganie po bieżni ? Pozdrawiam
537
3
dodał odpowiedź 1 lipca 2014 19:27
Witaj, Wszystko to zależy od własnych preferencji :) Osobiście wolę biegać na świeżym powietrzu niż na bieżni. Nie ma różnicy, wszystko zależy od twojego "widzi mi się" Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 1 lipca 2014 20:52
Siemano, jeśli chodzi o bieganie to na pewno na dworze. Podobno bieganie niszczy stawy, myślę, że jest to prawdą no ale cóż każdy lubi co innego. Natomiast rower jest dobrym sposobem na wzmocnienie stawów. Więc na Twoim miejscu zarówno biegałbym jak i jeździł na rowerku :) Pzdr
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie