Zadaj pytanie
27 października 2013 19:51

Jaki plan na rzeźbę ciała?

Witam. W internecie można spotkać na kilka sposobów dotyczących treningu na rzeźbę ciała. Jedne kładą nacisk na dużą liczbę powtórzeń z umiarkowanym ciężarem, inne zaś uważają, że trening na rzeźbę powinien być zbliżony do treningu na masę, czyli ok. 10 powtórzeń w serii z większym ciężarem. Wiec pytanie: jaki rodzaj polecacie i który przyniesie oczekiwane efekty?
255
0

Witamy,

przede wszystkim podstawą w okresie redukcji jest odpowiednia dieta (z ujemnym bilansem kalorycznym) oraz trening cardio. Trening siłowy w zasadzie nie różni się zbytnio od tego w okresie masy. Można jedynie pierwsze ćwiczenie zrobić „cięższe“ i z mniejszym zakresem powtórzeń, a pozostałe „lżejsze“ z większym zakresem powtórzeń.

 

Tymczasem zachęcamy do regularnego odwiedzania kanału Zapytaj Trenera (regularnie dodajemy nowe filmy):

https://www.youtube.com/ZapytajTrenera

http://www.zapytajtrenera.pl

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie