Zadaj pytanie
17 lipca 2014 13:21

posiłek przed bieganiem rano

Chciałabym zacząć biegać, najlepiej rano (5-6)
1. Co jeść i na ile przed biegiem?
2. Czy biegajac np 30-40 minut bez zatrzymania (mam zamiar zacząć od marszo biegów, ale pytam na przyszłość) nie zaczne spalać mięśni?
335
5
dodał odpowiedź 17 lipca 2014 13:37
witaj, mozesz biegac na czczo nie ma zadnego problemu, jesli masz czas i checi bay cos zjesc przed to weglowodany i bialko o szybkiej wchlanialnosci, po wysilku aerobowym to samo ,unikaj tluszczy przed i po treningu. A miesni nie zaczniesz spalac nie martw sie, pamietaj o weglach po wysilku aby uzupelnic glikogen w miesniach. pzdr
dodał odpowiedź 17 lipca 2014 14:48
Z treningiem na czczo jest różnie. Jeśli Twoja dieta jest dopięta na ostatni guzik nie będzie problemów. Ja osobiście przed porannym bieganiem piję szklankę wody i jem banana. Po treningu wracam do zjedzenia śniadania :) Możesz stosować interwały czyli bieg ze zmiennym tempem.
dodał odpowiedź 17 lipca 2014 18:33
Witaj, jeśli biegasz rano to biegaj na czczo. Drugie pytanie słyszałem że mięśnie palą się po 30 minutach biegu. Pozdro
dodał odpowiedź 17 lipca 2014 19:03
Hejka, możesz zjeść jakąś jajecznice, tosta, może jakieś płatki. Dorzucając BCAA zabezpieczysz się przed ewentualnymi ubytkami w masie mięśniowej. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie