Zadaj pytanie
25 lipca 2014 00:37

Bieganie a wzrost masy?

Witam, chcę przybrać na masie i mam pytanie : czy codzienne bieganie jakoś w tym przeszkadza? Biegam dla poprawienia kondycji.
385
4
dodał odpowiedź 25 lipca 2014 08:47
Witaj, Samo bieganie jak najbardziej polepsza kondycję,trzyma nasz metabolizm na dobrym poziomie,dotlenia organizm. Jeśli budujesz masę mięśniową 3x w tygodniu po 30 minut będzie wystarczające, ale jeśli chcesz biegać codziennie musisz pamiętać aby zwiększyć swoją kaloryczność diety. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 25 lipca 2014 12:04
Przeszkadza o tyle, że potrzebujesz więcej kalorii wciągu dnia. Musisz to uwzględnić w zapotrzebowaniu kalorycznym. Na masie jednak bym ograniczył bieganie, może zamieć je na jakiś crossfit?
dodał odpowiedź 25 lipca 2014 13:34
Będziesz potrzebował więcej kalorii w swojej diecie, np. zwiększ kalorie w dni w które biegasz. Pytania czy będziesz biegał 2-3 razy w tyg czy codziennie.
dodał odpowiedź 25 lipca 2014 20:41
Hejka, nie przeszkadza, ale będziesz musiał nadrobic stratę energetyczną wywołaną bieganiem (będziesz musiał mieć naprawdę sporą nadwyżkę). Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie