Zadaj pytanie

ilość cardio w tygodniu?

witam naprawiłem swój rowerek stacjonarny i teraz pytanie jestem na redukcji i jestem mocno zalany czy cardio takie 30min na rowerku mogę robić codziennie albo i nawet 2x w dniu jak dam rade? czy w niczym mi to nie pomorze ?

117
3
dodał odpowiedź 27 lipca 2014 00:19
Witaj, na początku rób cardio 3-4 razy w tygodniu po 30-40 minut. Najlepiej trening cardio rób rano na czczo lub po treningu siłowym. Pozdro
dodał odpowiedź 27 lipca 2014 12:46
Możesz robić co dziennie nie ma żadnych przeciwskazań :) czas od 30do40min czy 2 razy dziennie to już jest zależne od organizmu :)
dodał odpowiedź 27 lipca 2014 22:53
Hejka, możesz robić codziennie, luzik : ) Rób sesje trwjące godzinę jedna. Z czasem dodaj drugą dziennie, gdy tłuszcz będzie opornie spadać. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie