Zadaj pytanie
4 sierpnia 2014 20:02

kiedy przyjmować bcaa?

Witam. kiedy brac bcaa aby wystrzec się katabolizmu i nie tracić mięsni. Interesują mnie tylko pory okołotreningowe. Najpierw mam godzinny trening siłowy, a następnie przechodze do 25 minut aerobów. Czy bcaa brać przed całym treningiem, pomiędzy treningiem siłowym, a cardio, czy może po wszystkim?
Pozdrawiam.
4686
7
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 20:04
Przed treningiem siłowym i między siłownią i cardio Albo 30 minut przed wszystkim i od razu po wszystkim :) To wszystko raczej nie będzie miało wielkiego znaczenia...
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 20:12
Ok. Wiadomo, podczas siłowni tracimy glikogen co za tym idzie podczas aerobów palimy bezpośrednio tkankę tłuszczową. Czy gdy przed aerobawi wypije bcaa, nie pokrzyżuje to planów palenia od razu tkanki tłuszczowej?
dodał komentarz 4 sierpnia 2014 20:26
Pewnie, że nie. Bo nie podwyższy to poziomu glikogenu mięśniowego i wątrobowego.
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 20:22
Witaj, bcaa przyjmuj przed treningiem 30 minut oraz po treningu. Jeśli robisz trening cardio po siłowym to po treningu siłowym przyjmuj odżywkę białkową a po treningu cardio bcaa. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 21:40
Witaj.... Jeżeli masz mało bcaa i nie stać cię na więcej ... To bierz przed treningiem i po treningu.... jeżeli masz dużo bcaa, to bierz przed treningiem siłowym, przed aerobami i po treningu :).... POZDRAWIAM
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 23:12
Bcaa bierz najlepiej przed aerobami, ponieważ wtedy najbardziej organizm jest narażony na ewentualne spalenie mięśnia. Jeżeli masz kasę na dużo bcaa, możesz także zabezpieczyć się przed treningiem siłowym. :)
dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 23:55
bierz przed treningiem 20 minut-----później przy ostatnim cwiczeniu silowym przed cardio------- a po cardio i ogolnie po treningu glutamina.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie